Art Nation Publishing на Frankfurt Book Fair-2019
Видавництво Art Nation Publishing уже вдруге представило Україну на найбільшому у світі книжковому ярмарку Frankfurt Book Fair. Цьогоріч подію відвідали більше 300 000 поціновувачів книг, а свої книги представили 7 450 видавництв.
Ми традиційно показали світові нашу серію книг з доповненою реальністю (AR). У Франкфурті ми представили: дитячі казки "Аліса в Країні Див", "Аліса в Задзеркаллі", "Снігова Королева" та "Лускунчик і Мишачий король" з ілюстраціями Євгенії Гапчинської, "Кіт у чоботях" з ілюстраціями Марти Кошулинської, "Спляча красуня" з ілюстраціями Івана Кравця, "Дикі лебеді" з ілюстраціями Оксани Драчовської, а також оригінальні дитячі енциклопедії. Кожна наша книжка оживає за допомогою мобільного застосунку WowBox AR.

На ярмарку, окрім нас, Український стенд представляли 27 видань, але лише Art Nation Publishing презентували книги з доповненою реальністю (AR). Нам особливо приємно здійснювати культурний експорт, презентуючи книги, адже всі вони створені українськими талановитими ілюстраторами, художниками, перекладачами, аніматорами тощо. Приємно представляти результат роботи команди професійній світовій спільноті.
Наші книги високо оцінили видавці з країн Східної Європи та Азії. Вже спілкуємось щодо співпраці з видавництвами із Бразилії, Японії, США та Великобританії. А з представниками Румунії та Китаю вже укладені договори. Що це означає? Зовсім скоро читачі з-за кордону теж зможуть поринути в дивовижний світ доповненої реальності наших книг.

Вже плануємо відвідати Франкфуртський книжковий ярмарок у 2020. Тому ми не зупиняємося на досягнутому, а вже готуємо нові серії художніх та навчальних книг з доповненою реальністю, аби наступного року знову гідно представити Україну видавничому світу.
30 жовтня / 2019