Як усе починалося
Кажуть, якщо не можеш знайти те, що шукаєш, створи це. Ми так і зробили. Після кількох відмов втілити у життя наш унікальний продукт — книгу з AR (augmented reality — доповнена реальність), ми вирішили відкрити власне видавництво. І створювати незвичайні книжки, які будуть поєднувати традиційні цінності та новітні технології.
Так у 2017 році з'явилося нове видавництво — Art Nation Publishing. Наша унiкальнiсть полягає у тому, що ми створюємо не просто книжки, а нову форму сімейного дозвілля — книги з доповненою реальністю (AR), які "оживають" на очах за допомогою спеціальних додатків на смартфоні. Читання перетворюється в інтерактивну гру, яка цікава не тільки дітям, а й дорослим. Достатньо лише навести екран смартфону на ілюстрацію з відповідним значком і ви побачите анімацію або зможете пограти у гру з героями казки. Завдяки доповненій реальності такі книжки здатні збудувати місток між різними поколіннями. Батьки нарешті зможуть заохотити, а не заставити дітей до читання, а діти — пізнати класику літератури з допомогою своїх гаджетів.

Зараз у нашому доробку відомі казки "Аліса в Країні Див" та "Аліса в Задзеркаллі", "Лускунчик та Мишачий король", "Кіт у чоботях", "Спляча красуня" та "Дикі лебеді". Усі книги проілюстровані малюнками українських художників й містять анімацію з музикою та інтерактивними сюжетами. До кожного видання ми також готуємо колекцію з AR: книги з завданнями, наліпки, пазли, розмальовки, щоб ваше читання було захопливим та цікавим. Крім цього, продаємо права на AR-книжки для інших видавництв по всьому світу. Усі книги "оживають" завдяки додатку WoWBox AR. Варто лише завантажити його на телефон.

До книг з доповненою реальністю ми пропонуємо розробку додатків доповненої реальності — "white label app license" та створення 3D AR-контенту. На основі вашої казки чи книги, ваших побажань та інформації про аудиторію ми розробляємо креативний AR-концепт, сценарій та інтерактивні механіки залучення. І з допомогою нашої креативності та досвіду в маркетингу ваш продукт отримує нові можливості та нових шанувальників. З доповненою реальністю та розпізнаванням зображень люди можуть користуватися своїми гаджетами й отримувати цікавий контент та інтерактивний досвід. Не кожна книга може викликати у читача WOW-ефект, проте з AR-книгою це можливо.

Ми ще досить молоде видавництво, проте вже маємо, чим пишатися. У 2018 році Art Nation Publishing посіло 1 місце в Рейтингу українських видавництв у категорії "Найбільший наклад однієї назви". Цю відзнаку ми здобули завдяки AR-книзі "Аліса в Країні Див". Сумарний наклад двох книжок "Аліса в Країні Див" і "Аліса в Задзеркаллі" становив 1 241 050 примірників за рік, що є рекордом України. Враховуючи, що згідно з даними Книжкової палати України, середній тираж однієї дитячої книжки за 2017-18 роки становив 2,7 тисячі екземплярів, ми досягли неабияких результатів уже на старті.

Для нас це тільки початок, бо в планах — створити бібліотеку книг з доповненою реальністю та показати, що читання книжок може знову стати захопливою мандрівкою у нові світи.
28 березня / 2019