GAPCHINSKA та Malia Edizioni отримали нагороду «Найкращий ліцензійний видавничий проект»
В результаті співпраці з провідним італійським агентством Maurizio Distefano Licensing, власником авторських прав на арт-бренд GAPCHINSKA компанією Art Nation та Malia Edizioni, отримано нагороду «Найкращий ліцензійний видавничий проект» на Bologna Licensing Awards 2020.
Malia Edizioni створили лінійку продуктів під назвою Vite Imperfette (Imperfect Lives), яка включає в себе різноманітні канцелярські товари, включаючи зошити, закладки, дорожні кружки, кишенькові книги, магніти тощо. У колекції представлені інтерпретації художниці Євгенії Гапчинської чотирьох дуже відомих особистостей - Мерилін Монро, Фредді Меркурі, Фріда Кало та "Мона Ліза" Леонардо да Вінчі.
Мауріціо Дістефано, засновник та президент MDL, коментує: «Співпраця з Malia Edizioni показує справжнє розмаїття арт-бренду GAPCHINSKA, і ми в захваті від того, що її визнали цією нагородою. Колекція унікальна та приваблює широкий віковий діапазон - від молодих людей до дорослих. GAPCHINSKA – арт-бренд, який легко адаптується до різних категорій товарів».

Євгенія Гапчинська, українська художниця та авторка картин, коментує свої роботи: «У Дитинстві я весь час чула від батьків і вчителів: Ти не зможеш... хтось може, а ти ні ... Так і не прийняла це. Досі! Завдяки цим самим «відомим особистостям», ми звикли їх сприймати поверхнево. «Кумири», «зірки» .... Незвично одягнені, незвично поводяться, незвичні вчинки і незвичайні рішення - все це називатися СМІЛИВІСТЬ!
Всі вони для мене не просто серія смішних картинок. Це мої мотиватори! Вони приклад для мене, для вас, для кожного. Мої картини говорять: Ти зможеш, ти вільний, ти кращий! Втілюй свою мрію і не слухай тих, хто не вірить в тебе! Живи! Ти можеш!»
22 травня / 2020