Ми посіли 1-ше місце у Рейтингу українських видавництв
Хтось вважає, що досягти високих результатів можна тільки через роки, а ми в Art Nation Publishing дотримуємося думки "добре роби — добре буде". І не обов'язково через сто років. Так ми лише за перший рік своєї роботи доказали, що успіх не залежить від віку, а — від людей, ідей і сумлінної праці.
У 2018 році ми подарували світові 640 000 AR-книг "Аліса в Задзеркаллі". А сумарний наклад двох книжок ("Аліса в Країні Див" і "Аліса в Задзеркаллі") становив 1 241 050 примірників.

Завдяки таким результатам ми посіли 1-ше місце у Рейтингу українських видавництв у категорії "Найбільший наклад однієї назви". Варто зазначити, що згідно зі статистикою Книжкової палати України, середній тираж однієї дитячої книжки за 2017-18 роки становив 2,7 тисячі екземплярів. А це означає, що наше видавництво рекордно перевершило звичні реалії українського книгодруку.

У чому ж секрет такого нечуваного успіху? Їх два. По-перше, унікальний книжковий продукт, що відповідає сучасним тенденціям економіки емоцій. Книга з AR (augmented reality — доповнена реальність) — це не просто видавнича новинка, а новий формат сімейного дозвілля. За допомогою додатку на смартфоні улюблені герої оживають на очах, рухаються, спілкуються й взаємодіють. А читання відомої з дитинства книги перетворюється на інтерактивні веселощі. По-друге, незвичайний формат дистрибуції для видавничої сфери — в рамках унікальної акції лояльності в мережі супермаркетів "АТБ". Покупці охоче брали участь в кампанії та ділилися своїми емоціями й відгуками в соціальних мережах.

Зараз у доробку Art Nation Publishing вже 6 книг з AR: "Аліса в Країні Див" та "Аліса в Задзеркаллі" "Лускунчик та Мишачий король", "Кіт у чоботях", "Спляча красуня" та "Дикі лебеді". А в планах — дитяча бібліотека книг з доповненою реальністю.
28 березня / 2019